Reference

Moji klienti

Zde můžete vidět několik mých klientů, se kterými spolupracuji nebo jsem spolupracovala

„S paní Kopečnou jsem řešila problém v zaměstnání, týkající se úpravy mé pracovní doby a nároku na dovolenou. Paní Kopečnou jsem oslovila telefonicky a ve stejný den jsem od ní dostala emailem veškeré informace, které jsem potřebovala. Mohu tedy jen doporučit - je vstřícná, profesionální a velmi rychlá."

MUDr. Miedziňska A., Praha

„Protože se mnou měl být, po skončení mé rodičovské dovolené, rozvázán pracovní poměr, oslovila jsem paní Kopečnou, abych se ujistila, zda je ukončení pracovního poměru, ze strany zaměstnavatele, korektní, a abych si ověřila na co vše mám při ukončení pracovního poměru nárok. Protože jsem byla zaměstnána 18 let u jedné společnosti a následně jsem byla 5 let na rodičovské dovolené, potřebovala jsem také poradit s tím, jak a kde se prezentovat novým zaměstnavatelům. Paní Kopečná mi poradila se strukturou životopisu a co vše je potřeba do něho zařadit. Se službami a vstřícností paní Kopečné jsem byla velmi spokojena. Po jejich radách se vše obrátilo v lepší směr a začínala jsem vidět úspěchy v podobě přicházejících pracovních nabídek. Mohu jen vřele doporučit."

J. Buřičová, Praha

„Paní Kopečnou jsem kontaktovala telefonicky před cca 2 roky. Řešila jsem problém s výpovědí dohodou, kterou zaměstnavatel nechtěl potvrdit. Paní Kopečná byla velice ochotná, milá, poradila mi dobře, problém se vyřešil."

V. Bezděkovsk, Praha

„Ráda bych tímto velmi poděkovala paní Kopečné za rychlou a profesionální pomoc, při řešení pracovně-právního problému s mým zaměstnavatelem. Na paní Kopečnou jsem se obrátila ve fázi, když jsem se cítila již absolutně bezradná a díky informacím, které mi poskytla vše nakonec dopadlo k mé naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji."

A. Marková, Kladno